12 Spalvų LC/APC-G657A1-1,2 m-0,9 mm PVC / Optinio Pluošto Galiuku

  • (1 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: pluošto galiuku, optinio pluošto galiuku, galiuku optinis, Pigūs pluošto galiuku, Aukštos Kokybės šviesolaidinį galiuku, Kinija galiuku optinis Tiekėjų.

  • Pakuotės Dydis: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: Pakuotė
  • Pakuotės Svoris: 0.1kg (0.22lb.)
€10.35

1 Aprašymas

Fiber optic patch cord ir galiuku galite prisijungti su įvairių tipų jungtys, tokių kaip ST, FC, SC, LC ar MU . Su aukštos kokybės keramikos rėmelis, jis turi gerą atitikties ir mažai Įterpties Nuostoliai. Ir ji yra plačiai naudojami Telekomunikacijų Tinklų, Duomenų Perdavimo, Bandymo Įranga ir LAN kabelinę televiziją ir pan.

2 Funkcija

Mažas (insertion loss ir atgal atspindžio nuostolių

Geras pakeičiamumą

Geras Patvarumas

Aukštos temperatūros stabilumas.

Aukščiausios Kokybės Standartas PC/UPC/APC Poliravimas

Standartas: IEC B Klasės

3 Optinių charakteristikų Punktas PC UPC APC Bandymų Bangos ilgis (nm ) 1310nm&1550nm Įterpties Nuostoliai Max (dB) 0.25 Grįžti Nuostolis (dB) 50 55 60

3D Specifikacijos: Prekės UPC APC Φ0.125mm Φ0.25mm Φ0.125mm Φ0.25mm Kreivės Spindulys(mm)) 7~25 10~25 5~12 Apex Kompensuoti(um) ≤50 Pluošto Aukštis(nm) -0.5 Poliravimo Kampas(°) 8±0.3

4 Programos:

---Optinio pluošto ryšių sistemos;

---Optinio tinklo prieigos tinklus;

---Kabelinės televizijos

---Optinio pluošto duomenų perdavimo

---Optinio Pluošto Bandymų Įranga


  • Buferio Spalva: 12 spalvų
  • Laido Dydis: 0,9 mm
  • Optinio Pluošto Tipas: Vienos rūšies (9/125) G657A1
  • Buferinės Medžiagos: PVC
  • Modelio Numeris: P02-004
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Pakavimas: 12Colors per didelis poly bag
  • Ilgis: 1.2m
  • jungtis: LC/APC
  • Prekės Pavadinimas: CICVCHC
  • Jungties tipas: LC/APC

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

Nemokamas Pristatymas 10vnt SC-SC 3meters 3.0 mm Galiuku Optinio Pluošto Jumper Kabeliai FTTH Singlemode Vieną Pagrindinę Jungiamųjų Priemonių KELUSHI Nemokamas Pristatymas 10vnt SC-SC 3meters 3.0 mm Galiuku Optinio Pluošto Jumper Kabeliai FTTH Singlemode Vieną Pagrindinę Jungiamųjų Priemonių KELUSHI Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros
€13.50
Pluošto optinės galios matuoklis -70 +10dBm ir 1 mw 5km Optinio Pluošto Kabelio Testeris Vaizdo Gedimų Lokatorius Vėliau AUA-80A ultra plonas šviesos galios matuoklis raudonos šviesos šaltinis. Bandymo tikslumo, baudos kūrinys, lengva nešiotis, visiškai pakeisti optinės galios matuoklis ir raudonas rašiklis 2 produktai. Ši kaina yra įrengta 5 km raudonos šviesos šaltinis. Šviesos galia
€19.79 €18.81
1Pair 10/100/1000Mbps Optinio tinklo "Ethernet" Media Converter Gigabite Vienos rūšies Vieno Pluošto su 8 RJ45 UTP ir 1 PK Uosto 1Pair 10/100/1000Mbps Optinio tinklo Ethernet Media Converter Vienos rūšies Vieno Pluošto su 8 RJ45 ir 1 PK Uosto 10/100/1000Mbps Vieno Pluošto Media Converter pateikti lengvas ir ekonomiškas sprendimas atnaujinti vario pagrindu, tinklo prie optinio pluošto išplėsti signalo
€56.70 €52.73