Nauja Kinijos Metalo FC-6S Optinio Pluošto Cleaver Optinio Pluošto Cutter

  • (1 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: šviesolaidinių, cutter padėti, pjovimo žolė, Pigūs šviesolaidinių, Aukštos Kokybės pjovimo padėti, Kinijos žolės pjovimo Tiekėjų.

  • Pakuotės Svoris: 0.7kg (1.54lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Dydis: 13cm x 12cm x 10cm (5.12in x 4.72in x 3.94in)
€16.55

Nemokamas Pristatymas Nauja Kinijos FC-6S Didelio Tikslumo Optinių Skaidulų Cleaver Optinio Pluošto Cutter

Šis FC-6S optinio pluošto cleaver yra vieno pluošto adapteris, skirtas 250 iki 900 mikronų padengtas vieno pluošto. Tai yra paprastas valdymas vartotojui pašalinti arba įdiegti vieno pluošto plokštę ir pakaitinių tarp masės ir vieno pluošto skėlimas.

• Numatyta maždaug 26,000 skverbiasi pro užuolaidas

• Kompaktiškas korpusas,& light svoris

• Didelis Tikslumas Skverbiasi Pro Užuolaidas

• 250um Aptraukti ar 900um pluošto Buferis

• Singlemode Naudoti

• 12 Padėtį, Pasukti ir Peilį Atkartoti

SPECIFICTION:

Modelis FC-6S Optinio Pluošto Cleaver Taikoma skaidulų Singlemode Pluošto Skersmuo 125um Danga Skersmuo 250um ~ 900um Tipiškas Cleave Kampas 0.5 Laipsnių Cleave Ilgis 9 - 16mm (Vieno Pluošto - 0,25 mm Dengimo)

10 - 16mm (Vieno Pluošto - 0,9 mm Danga) Disko tarnavimo Laikas 26,000 skverbiasi pro užuolaidas (2000*12) Cleaver Matmenys 63 x 76 x 63mm Svoris 310g

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.


  • Tipiškas Cleave Kampas: 0.5 Laipsnių
  • Dangos skersmuo: 250um ~ 900um
  • Taikoma pluošto: 0.25,0,9 mm
  • Svoris: 380
  • Prekės Pavadinimas: TRENSBATTER
  • Modelio Numeris: FC-6S
  • Cleaver Matmenys: 63 x 76 x 63mm
  • Pluošto skersmuo: 125um

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

KEXINT Mount Gnybtų Dėžutę 12 Core MPO MTP LC Fiber Optic Patch Panel MPO Rack Mount nutraukimo box/MPO optinio pluošto nutraukimo box / MPO Kasetės moduliai MPO Kasetės Moduliai suteikti užtikrinti perėjimą tarp MPO ir LC ar SC atskiras jungtys. Jie naudojami sujungti MPO atramų su LC ar SC pataisyti. Modulinė sistema leidžia sparčiai
€66.17 €62.86
Nemokamas Pristatymas 1x16 LGX Lauke Kasetės Kortelės Įdėjimas SC/APC PLC splitter 1 Modulis:16 16 Uostų Pluošto Optiniai PLC Splitter Nemokamas Pristatymas 1x16 LGX Lauke Kasetės Kortelės Įdėjimas SC/APC PLC splitter 1 Modulis:16 16 Uostų Pluošto Optiniai PLC Splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi
€23.09
SFOT CBT630B CBT630B VDSL2/ADSL2+Belaidžio ryšio Modemą, belaidžio Maršrutizatoriaus SFOT CBT630B CBT630B VDSL2/ADSL2+Belaidžio ryšio Modemą, belaidžio Maršrutizatoriaus Produkto Specifikacijos Apžvalga CBT630B serija yra VDSL2/ADSL2+, 4 prievadų 10/100Mbps 、1wan uosto, 100/1000Mbps auto MDI/MDIx Ethernet Jungiklį, ir, IEEE 802.11 b/g/n bevielio ryšio. CBT630B
€45.55